Przychodnia „Microdent”
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

02-791 Warszawa
Natolin, ul. Meander 22
tel.: 22-648-77-55
tel. kom.: 696-013-448
Pokaż większą mapę / Show larger map

Protetyka w Warszawie – Microdent

Dzisiejsza protetyka daje nam szeroki wachlarz możliwości w leczeniu pacjenta, które polega na przywracaniu prawidłowej funkcji żucia. Możliwość uzupełniania brakujących zębów to wielkie dobrodziejstwo dla całego organizmu. Proteza pełni funkcje lecznicze, zapobiega zmianom chorobowym, poprawia samopoczucie. Jednak nawet najlepiej wykonana, to oczywiście nie to samo, co własne zdrowe zęby. Zawsze należy dążyć do utrzymania, do późnych lat, dobrego stanu uzębienia.

Poprzez protetykę funkcję żucia staramy się, tam gdzie jest to możliwe, odtworzyć protezami stałymi – koronami i mostami. Często pacjenci rezygnują z klasycznych mostów, ponieważ ich wykonanie łączy się z koniecznością oszlifowania zębów sąsiadujących z luką. Wówczas alternatywą jest wszczepienie implantu w miejsce brakującego zęba, co jest rozwiązaniem bardzo drogim, lub zastosowanie mostu adhezyjnego, jeśli pozwalają na to warunki zgryzowe.
Jeśli braki w uzębieniu nie kwalifikują się do uzupełnień stałych, możemy wykonać bardzo kosmetyczne protezy bezklamrowe, utrzymujące się w jamie ustnej dzięki systemowi zamków i zatrzasków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów (stopy złota, tytanu) cechują się wysoką precyzją w działaniu co zapewnia komfort pacjenta.

Protetyka jest narzędziem dla stomatologii kosmetycznej – pozwala udoskonalić wygląd i uśmiech u pacjentów, których zęby, choć zdrowe, ze względu na kształt, barwę, ustawienie nie są ozdobą twarzy. Proponujemy wówczas licówki lub korony pełnoceramiczne – współczesna technologia zapewnia imponujące efekty.

Zapraszamy do naszego gabinetu – gdzie zajmujemy się szeroko pojętą protetyką – mieszczącego się w Warszawie, na Ursynowie. Nasza przychodnia stomatologii przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Wygodny dojazd zapewniamy tak osobom zmotoryzowanym jak i tym korzystającym z komunikacji miejskiej- mieścimy się tuż przy stacji metra w Natolinie.

 

 

wróć do co robimy