Przychodnia „Microdent”
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

02-791 Warszawa
Natolin, ul. Meander 22
tel.: 22-648-77-55
tel. kom.: 696-013-448
Pokaż większą mapę / Show larger map
Jesteśmy przychodnią stomatologiczną położoną na Natolinie, założoną w 1990 roku.

Microdent działa jako zakład stomatologii w Warszawiena Ursynowie od 1990r. Tak długim stażem legitymuje się niewiele placówek w naszej dzielnicy.
Naszymi największymi atutami są zespół świetnych profesjonalistów, nowoczesne wyposażenie oraz zasada korzystania z najlepszych, sprawdzonych materiałów.
Jesteśmy dumni z tego, że jako dentyści towarzyszymy naszym Pacjentom w Warszawie już tyle lat. Udało nam się zbudować nowoczesną przychodnię zapewniającą im komfort oraz poczucie, że powierzają swe leczenie w dobre ręce. Wszystkie nasze działania mają na celu zapewnienie Pacjentom optymalnych warunków leczenia i pełnej satysfakcji z naszych usług.
Od początku naszego istnienia świadczymy usługi w zakresie kompleksowej, rodzinnej opieki z dziedziny stomatologii  – również kosmetycznej – oraz protetyki w Warszawie. Współpracujemy z doświadczonymi chirurgami, ortodontami i periodontologami.
Nagrodą za naszą pracę jest zaufanie, którym darzą nas od lat nasi Pacjenci.
Przychodnia stomatologiczna wyposażona jest w szereg nowoczesnych urządzeń wspomagających proces leczenia i pozwalających na szybsze uzyskanie zadowalających efektów.
Radiografia cyfrowa umożliwia natychmiastową diagnostykę i kontrolę zębów oraz tkanek otaczających.
Pacjenci mogą przy pomocy kamery wewnątrzustnej oglądać na monitorze zęby zakwalifikowane do leczenia w czasie zabiegu i po jego zakończeniu.
Pomieszczenia przychodni są klimatyzowane.
Lokal przystosowany dla pacjentów niepełnosprawnych.
Nasza przychodnia dentystyczna położona jest w dogodnym miejscu zarówno dla pacjentów zmotoryzowanych jak i tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. Dojście do stacji metra Natolin zabiera 1-2 min.
Przed lokalem bezpłatne miejsca parkingowe.