Przychodnia „Microdent”
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

02-791 Warszawa
Natolin, ul. Meander 22
tel.: 22-648-77-55
tel. kom.: 696-013-448
Pokaż większą mapę / Show larger map

Stomatologia w Warszawie – Microdent

Stomatologia kosmetyczna jest osobnym działem stomatologii  zajmującym się wymianą nieestetycznych lub przebarwionych zębów. W skład jej zadań wchodzi również wypełnienie niekompletnych zębów, likwidacją diastem oraz wyrównaniem linii brzegowych zębów.
Każdy z nas wie, że uśmiech jest naszą wizytówką. Jest integralną częścią twarzy i osobowości człowieka. Ładny i zadbany dodaje urody. Zaniedbane zęby a w szczególności luki w uzębieniu nie dość że szkodzą zdrowiu, to jeszcze okropnie szpecą, powodując, że niektórzy przestają się uśmiechać.
Często pacjent ma zdrowe zęby, ale nie jest zadowolony z ich kształtu, ustawienia, szpar itp.
W naszej przychodni stomatologii mieszczącej się na Ursynowie, w Warszawie  poprawimy krępujące niedostatki uśmiechu stosując najbardziej odpowiednią metodę z szerokiego wachlarza dostępnych technik.
A wszystko po to, aby pacjent wyglądał wspaniale i miał dobre samopoczucie.
W planowaniu leczenia stosujemy zasadę: minimum ingerencji, maksimum efektu. Zgodnie z nią w przypadku np. przebarwień zębów powinniśmy rozważyć kolejno: wybielanie zębów, pokrycie kompozytem, licówki i dopiero na końcu korony.
Zapewniamy najwyższy poziom usług w dziedzinie protetyki oraz stomatologii, zapraszamy do gabinetu Microdentu w Warszawie, na Ursynowie.

wróć do co robimy